![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398162
*
nr 1239 8162
Oljemålning
Harry Thomander (f. 1916), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 72x37
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 mars 2019
kl 18:59:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/2 08:14:15
1
250 kr
28/2 08:53:05
2
200 kr
28/2 08:53:05
1
250 kr (Budbetjänt)
28/2 08:53:42
2
300 kr
4/3 17:57:36
3
700 kr
4/3 18:48:40
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben harry thomander olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben sverige
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 20:13
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:19
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1239 8162
Oljemålning
Harry Thomander (f. 1916), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 72x37
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 mars 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/2 08:14:15 | 1 | 250 kr |
28/2 08:53:05 | 2 | 200 kr |
28/2 08:53:05 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
28/2 08:53:42 | 2 | 300 kr |
4/3 17:57:36 | 3 | 700 kr |
4/3 18:48:40 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben harry thomander olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben sverige
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 20:13 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 20:53 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:19